Polecane
Cena: |
3006,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 006,49 |
zł netto |
Cena: |
3698,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 697,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Konsola modułowa do SD Compact 484x 600x 300mm NSYSDC63 SCHNEIDER
Kons.mod.dla Spacial Sgł. Compact pulpitu ster. z płytą mont.-W600xgł.300. rodzina produktów: Spacial SD - akcesoria / oddzielny typ części: konsole modułowe - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: góra pulpitu sterowniczego - kompatybil
Parametry techniczne: Spacial Konsola modułowa do SD Compact 484x 600x 300mm NSYSDC63 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Elementy obudowy pulpitowej | Konsola |
| Głębokość | 300 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony (NEMA) | 12 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 483 mm |
Pliki do pobrania
NSYSDC63_document -
m/download/17931936/nsysdc63-document.pdf [82.08 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008645/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17815580/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135