Polecane
Cena: |
4396,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 396,59 |
zł netto |
Cena: |
5407,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 407,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Pulpit sterowniczy SD z tylnym panelem 1000x 600x 466mm NSYSD6R SCHNEIDER
Spacial Sgł. Compact pulpit ster. z pan. bocznym-wys.1000xW600xgł.597-IP55. rodzina produktów: Spacial SD - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - typ produktu: jednoczęściowy pulpit sterowniczy z panelem tylnym - nominalan wysokość obudowy: 1000 mm - nom
Parametry techniczne: Spacial Pulpit sterowniczy SD z tylnym panelem 1000x 600x 466mm NSYSD6R SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Elementy obudowy pulpitowej | Część dolna |
| Głębokość | 597 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony (NEMA) | 12 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1000 mm |
Pliki do pobrania
NSYSD6R_document -
m/download/17931195/nsysd6r-document.pdf [54.93 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008640/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17815556/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135