Polecane
Cena: |
9632,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9 631,86 |
zł netto |
Cena: |
11847,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11 847,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Pulpit sterowniczy z konsolą SD 1400x 1000x 1045mm NSYSDF1010 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Elementy obudowy pulpitowej | Konsola |
| Głębokość | 1045 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 4 |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony (NEMA) | 12 |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1400 mm |
Pliki do pobrania
NSYSDF1010_document -
m/download/17931083/nsysdf1010-document.pdf [93.06 kB]
HHH7313840001 -
m/download/17815562/hhh7313840001.pdf [496.83 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008654/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17815561/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135