Polecane
Cena: |
8258,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 258,12 |
zł netto |
Cena: |
10157,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 157,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Klimatyzator boczny Climasys CU 1kW 2P 400/460V 50/60Hz IP55 Modbus
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc chłodnicza zgodnie z EN 14511 przy 35/35°C | 1000 W |
| Funkcja master/slave | tak |
| Głębokość | 215 mm |
| Moc chłodnicza zgodnie z EN 14511 przy 35/35 °C | 1000 W |
| Model | Powietrze/powietrze |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 380 - 415 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 460 - 460 V |
| Przepływ powietrza w trybie chłodzenia | 550 - 550 m³/h |
| Regulacja prędkości | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 345 mm |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | 5 - 55 °C |
| Wysokość | 780 mm |
| Z funkcją ogrzewania | nie |
| Z regulacją temperatury | tak |
Pliki do pobrania
NSYCU1K2P4DG_document -
m/download/17956701/nsycu1k2p4dg-document.pdf [95.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019867/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135