Polecane
Cena: |
17,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,80 |
zł netto |
Cena: |
21,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Filtr EMC 125x 125mm NSYCAF125L55 SCHNEIDER
Filtr do wycięcia 125x125mm w obudowie EMC IP55. rodzina produktów: ClimaSys CA - typ produktu: filtr - typ filtra wentylacyjnego: filtr zapasowy. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: ClimaSys Filtr EMC 125x 125mm NSYCAF125L55 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Głębokość | 8 mm |
| Klasa filtra | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Inne |
| Szerokość | 114 mm |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | 0 - 35 °C |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 114 mm |
| Z matą filtracyjną | tak |
Pliki do pobrania
NSYCAF125L55_document -
m/download/17931612/nsycaf125l55-document.pdf [69.60 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006887/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CAG - CAF_v02_EN -
m/download/17816311/dec-ue-climasys-cag-caf-v02-en.pdf [655.42 kB]
ENVPEP2012014EN -
m/download/17816310/envpep2012014en.pdf [302.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Filtr EMC 125x 125mm NSYCAF125L55 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135