Polecane
Cena: |
92,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,44 |
zł netto |
Cena: |
113,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Thalassa Ochyt transportowy do PLS NSYATM27 SCHNEIDER
Uchwyt transportowy PLS. rodzina produktów: Thalassa PLS - akcesoria / oddzielny typ części: uchwyt do przenoszenia - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - sposób montażu: montaż bezpośredni z tyłu - kompatybilność produktu: puszki mocułowe PLS. Zalety:
Parametry techniczne: Thalassa Ochyt transportowy do PLS NSYATM27 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Uchwyt transportowy |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 43 mm |
Pliki do pobrania
NSYATM27_document -
m/download/17934268/nsyatm27-document.pdf [93.28 kB]
7306040011 -
m/download/17817340/7306040011.pdf [425.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006806/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110921EN -
m/download/17817339/envpep110921en.pdf [333.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Ochyt transportowy do PLS NSYATM27 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135