Polecane
Cena: |
41,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,84 |
zł netto |
Cena: |
50,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
31 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zestaw łączeniowy rozdzielnica-cokół FZ738 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2778163/0/hager_FZ738_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Zestaw łączeniowy rozdzielnica-cokół FZ738 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Inne |
| Model | Zestaw łączeniowy górny |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 90 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz738_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 21:29, 221.46 kB]
PDS_FZ738_3301_pl-PL -
m/download/23423269/pds-fz738-3301-pl-pl.pdf [91.41 kB]
6FZ02900B -
m/download/23423270/6fz02900b.pdf [1.22 MB]
rohs_declaration_FZ738_en-GB -
m/download/23423271/rohs-declaration-fz738-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23423272/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw łączeniowy rozdzielnica-cokół FZ738 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135