WTYK TABL.125A 3P 6H IP67 PCE
WTYK TABL.125A 3P 6H IP67 PCE (643-6)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WTYK TABL.125A 3P 6H IP67 PCE
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP67
Kierunek wprowadzenia wtyczki Prosty
Kolor identyfikacyjny Niebieski
Liczba biegunów 3
Materiał Tworzywo sztuczne
Materiał styku CuZn
Napięcie zgodnie z EN 60309-2 230 V (50+60 Hz) niebieskie
Prąd znamionowy IEC 125 A
Rodzaj budowy Wtyczka tablicowa
Rodzaj połączenia Zacisk śrubowy
Wskaźnik położenia styku ochronnego 6 h
Wykończenie powierzchni styku Niklowanie
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl