Polecane
Cena: |
3619,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 619,43 |
zł netto |
Cena: |
4451,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 451,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9EV3 T2 10A Ładowarka samochodowa Typ 2 3-fazowa 10A 110258 NOARK
Ex9EV to naścienna ładowarka do pojazdów elektrycznych.
Rozwiązanie firmy Noark wyposażone jest w wyłącznik różnicowoprądowy typu B, który jest niezbędnym zabezpieczeniem ładowarek EV. Zintegrowany wyłącznik RCCB typu B jest w stanie wykryć upływ prądu stałego, przemiennego i pulsującego o wysokiej częstotliwości, który może się pojawić w bateriach EV.
Parametry techniczne: Ex9EV3 T2 10A Ładowarka samochodowa Typ 2 3-fazowa 10A 110258 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba złączy ładowania typu 1 | 0 |
| Liczba złączy ładowania typu 1 CCS | 0 |
| Liczba złączy ładowania typu 2 | 1 |
| Liczba złączy ładowania typu 2 CCS | 0 |
| Liczba złączy ładowania typu 2 CHAdeMO | 0 |
| Liczba złączy ładowania typu GB AC | 0 |
| Liczba złączy ładowania typu GB DC | 0 |
| Maks. moc na punkt ładowania | 6.9 kW |
| Wykonanie przyłącza od strony instalacji | 3-fazowe |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Długość kabla ładowania | 5 m |
| Głębokość | 206 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba gniazd ładowania typu 2 | 0 |
| Liczba gniazd ładowania typu 3 | 0 |
| Liczba gniazd ładowania typu GB | 0 |
| Liczba punktów ładowania | 1 |
| Liczba wyłączników różnicowoprądowych typu A | 0 |
| Liczba wyłączników różnicowoprądowych typu B | 1 |
| LTE | nie |
| Moc znamionowa | 6.9 kW |
| Możliwość eksportu dzienników/logów ładowania | nie |
| Możliwość podłączenia do sieci poprzez LAN | nie |
| Możliwość pracy w sieci jako jednostka rozszerzająca (extender) | nie |
| Możliwość pracy w sieci jako master | nie |
| Nadaje się do dynamicznego zarządzania obciążeniem | nie |
| NFC (Near Field Communication) | nie |
| Obsługa i konfiguracja za pomocą aplikacji | nie |
| Praca w sieci przez WLAN | nie |
| Sposób montażu | Montaż ścienny |
| Standard komunikacji bezprzewodowej 5G | nie |
| System backend w zestawie (monitorowanie i rozliczenia) | nie |
| Szerokość | 280 mm |
| Wykrywanie zgrzania styków | nie |
| Wysokość | 300 mm |
| Z licznikiem energii | nie |
| Z licznikiem energii zgodnym z MID | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przełącznikiem kluczykowym | nie |
| Z wyłącznikiem nadprądowym | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres napięcia wejściowego | 360 - 440 V |
| Ze zintegrowanym czytnikiem kart RFID | nie |
| Zintegrowane zarządzanie obciążeniem statycznym | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9EV3 T2 10A Ładowarka samochodowa Typ 2 3-fazowa 10A 110258 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135