GN Z WYL0-1 TABL.16A5P IP67 Z BLOK.MECH.DO OBUD.MALEJ PCE
GN Z WYL0-1 TABL.16A5P IP67 Z BLOK.MECH.DO OBUD.MALEJ PCE (60152-6)
Do ulubionych
Parametry techniczne: GN Z WYL0-1 TABL.16A5P IP67 Z BLOK.MECH.DO OBUD.MALEJ PCE
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP67
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kolor identyfikacyjny Czerwony
Liczba biegunów 5
Materiał styku CuZn
Model Pokrywa
Napięcie zgodnie z EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) czerwone
Prąd znamionowy IEC 16 A
Przełącznik Blokada mechaniczna
Wskaźnik położenia styku ochronnego 6 h
Wykończenie powierzchni styku Niklowanie
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl