Polecane
Cena: |
103,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,48 |
zł netto |
Cena: |
127,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TAB.SKOS.IP67 63A 5P 110*106 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 90 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 90 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 110 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 106 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Kątowy |
| Kolor identyfikacyjny | Czerwony |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) czerwone |
| Prąd znamionowy IEC | 63 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 6 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
Pliki do pobrania
ABDschraeg63AIP67106x110 -
m/download/22387541/abdschraeg63aip67106x110.pdf [175.08 kB]
435-6fd_EN -
m/download/22387540/435-6fd-en.pdf [262.38 kB]
OVE_Certificate_43-152-14_CEE_Socket-Outlets_63A -
m/download/22387539/ove-certificate-43-152-14-cee-socket-outlets-63a.pdf [436.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TAB.SKOS.IP67 63A 5P 110*106 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135