Polecane
Cena: |
29,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,47 |
zł netto |
Cena: |
36,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TABL.32A 24/42V NIKLOWANE STYKI PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 53 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 47 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 70 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | <50 V DC szare |
| Prąd znamionowy IEC | 32 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 10 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Niklowanie |
Pliki do pobrania
ELVsocketsIP44 -
m/download/22388766/elvsocketsip44.pdf [151.99 kB]
392-10f8v_EN -
m/download/22388765/392-10f8v-en.pdf [250.90 kB]
VE_Certificate_43-166-11 -
m/download/22388764/ve-certificate-43-166-11.pdf [348.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TABL.32A 24/42V NIKLOWANE STYKI PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135