WEIDMULLER SV 7.62IT/04/90MLF2 3.5SN BK BX Wtyczka płytki drukowanej 1081860000
WEIDMULLER SV 7.62IT/04/90MLF2 3.5SN BK BX Wtyczka płytki drukowanej 1081860000 (1081860000)
Parametr Wartość
Długość pinów 3.5 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 0°/180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 4
Liczba torów stykowych 2
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 630 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Prąd znamionowy In 41 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 130 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 6 kV