WEIDMULLER SL-SMT 5.08HC/02/90G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 90° 1780180000 /100szt./
WEIDMULLER SL-SMT 5.08HC/02/90G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 90° 1780180000 /100szt./ (1780180000)
Cena:
1,48
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
1,48
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SL-SMT 5.08HC/02/90G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 90° 1780180000 /100szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.2 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 0°/180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 2
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Polimer ciekłokrystaliczny
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Prąd znamionowy In 24 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SL-SMT 5.08HC/02/90G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 90° 1780180000 /100szt./