Parametry techniczne: WEIDMULLER BLF 5.08HC/24/180LR SN OR BX Wtyczka płytki drukowanej 1014620000
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kąt wtyk/złącze | 90° (pionowo do góry) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Liczba biegunów | 24 |
| Materiał styków | Miedź |
| Napięcie znamionowe | 320 V |
| Odstępy między stykami | 5.08 mm |
| Odstępy między złączami | 5.08 mm |
| Powłoka obudowy | Bez powłoki |
| Prąd znamionowy In | 21 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 2.5 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 2.5 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.25 - 2.5 mm² |
| Rodzaj podłączanego kabla | Kabel okrągły |
| Rodzaj połączenia | Łącznik elastyczny |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Wtykowe samozaciskowe |
| Z przewodem ochronnym | nie |
| Zakres temperatur pracy | 100 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |