Polecane
Cena: |
0,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,90 |
zł netto |
Cena: |
1,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
244 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Złączka skrętna uniwersalna ZSE1-1.0/6.0d czarny SIMET
Kolor: czarny, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 100, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 400V, Prąd znamionowy (A): 41A, Przekrój znamionowy (drut): 1,,,6mm², Szerokość (mm): 19, Wysokość (mm): 27, Przeznaczenie: Złączka skrętna pozwala na łączenie przewodów o dużej rozpiętości przekrojów znamionowych. Można w niej połączyć przewody od 1 mm² do 6mm²., Temperatura użytkowa: -25°C…+125°C,
Parametry techniczne: Złączka skrętna uniwersalna ZSE1-1.0/6.0d czarny SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów elastycznych (linka) | nie |
| Do przewodów sztywnych (drut) | tak |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Kolor | Czarny |
| Liczba zacisków | 1 |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 41 A |
| Przekrój nominalny | 1 - 6 mm² |
| Przekrój przewodu elastycznego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Średnica kabla | 1 - 6 mm |
| Z dźwigniami blokującymi | nie |
Pliki do pobrania
6642-pl -
m/download/22311694/6642-pl.pdf [161.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka skrętna uniwersalna ZSE1-1.0/6.0d czarny SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135