Polecane
Cena: |
250,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
250,45 |
zł netto |
Cena: |
308,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
308,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
109 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa zaciskowa licznikowa 63A 3+N z zaciskami napięciowymi KJ30S HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782431/0/hager_KJ30S_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa licznikowa 63A 3+N z zaciskami napięciowymi KJ30S HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenie taryfowe | nie |
| Rodzaj połączenia po stronie licznika energii | Przykręcanie |
| Rodzaj połączenia po stronie okablowania | Przykręcanie |
| Z pinem/sztyftem | nie |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 35 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3+N/PE |
| Liczba zacisków | 7 |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Przekrój nominalny | 25 - 25 mm² |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Z dołu / na dole |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 45 mm |
Pliki do pobrania
hager_kj30s_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 18:08, 228.78 kB]
PDS_KJ30S_3301_pl-PL -
m/download/23391073/pds-kj30s-3301-pl-pl.pdf [109.19 kB]
6LE002403C -
m/download/23391074/6le002403c.pdf [1,005.35 kB]
rohs_declaration_KJ30S_en-GB -
m/download/23391075/rohs-declaration-kj30s-en-gb.pdf [42.23 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_095_EN_2017_V1_0 -
m/download/23391076/hager-deklaracja-ce-095-en-2017-v1-0.pdf [183.50 kB]
PEP_HAGE-01414-V01.01-EN -
m/download/23391077/pep-hage-01414-v01-01-en.pdf [364.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa licznikowa 63A 3+N z zaciskami napięciowymi KJ30S HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135