Polecane
Cena: |
60,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,02 |
zł netto |
Cena: |
73,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER WDU 95N/120N BL Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, 120 mm², 1000 V, 269 A, liczba przyłączeń: 2 1820560000 /5szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do instalacji | Miedź |
| Długość | 91 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 269 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 16 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 120 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 95 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 150 - 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 27 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 27 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | tak |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 91 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 90 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER WDU 95N/120N BL Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, 120 mm², 1000 V, 269 A, liczba przyłączeń: 2 1820560000 /5szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135