Polecane
Cena: |
4,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,46 |
zł netto |
Cena: |
5,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Złączka Viking 1 Tor 10Mm2 Niebieska 037103 LEGRAND
Viking™ 3 złączki śrubowe- Złączki elektroinstalacyjne służą do wykonywania połączeń elektrycznych i mechanicznych dwóch przewodów miedzianych ( drutów i linek)- Do mocowania na wsporniku symetrycznym TH35 o głębokości 7,5 mm i 15 mm (wg. PN-EN 60715)- Dwa miejsca mostkowania dla mostków łączeniowych do wykonywania połączeń ekwipotencjalnych, dla złączek o szerokości do 8 mm- Złączki standardowe - w kolorze szarym do obwodów standardowych- w kolorze niebieskim do obwodów neutralnych- w kolorze pomarańczowym do wydzielania obwodów- w kolorze czerwonym do obwodów specjalnych (obwody awaryjne, przeciwpożarowe itp.)- Przekrój przewodu sztywnego (drutu): od 1,5 do 16 mm- Przekrój przewodu giętkiego (linki): od 2,5 do 10,0 mm- szerokość: 10 mm
Parametry techniczne: Złączka Viking 1 Tor 10Mm2 Niebieska 037103 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 52.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Prąd znamionowy In | 57 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 2.5 - 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | tak |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 46.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | -5 - 40 °C |
Pliki do pobrania
F00671EN-02 -
m/download/22647783/f00671en-02.pdf [1.05 MB]
F00902EN-03 -
m/download/22647784/f00902en-03.pdf [3.25 MB]
LGJBOWBATA -
m/download/22647785/lgjbowbata.pdf [595.33 kB]
LGOLRPJMEL -
m/download/22647786/lgolrpjmel.pdf [211.89 kB]
LGPZUBUXPW -
m/download/22647787/lgpzubuxpw.pdf [847.51 kB]
LGQMLPTLYB -
m/download/22647788/lgqmlptlyb.pdf [275.14 kB]
LGRKPPLFHG -
m/download/22647789/lgrkpplfhg.pdf [128.84 kB]
LGYCFLLHNC -
m/download/22647790/lgycfllhnc.pdf [693.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka Viking 1 Tor 10Mm2 Niebieska 037103 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135