Polecane
Cena: |
2,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,54 |
zł netto |
Cena: |
3,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
28 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZSG1-10.0z , Złączka szynowa gwintowa, 10,0 mm2, TS 32,35, 1 tor , żółty
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 40 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Żółty |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 57 V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 500 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1,5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 2,5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0 - 0 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 10 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 45 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 125 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ZSG1-10.0z , Złączka szynowa gwintowa, 10,0 mm2, TS 32,35, 1 tor , żółty
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135