LZG5-35 ZŁĄCZKA R35RW-01030300101 ERGOM
LZG5-35 ZŁĄCZKA R35RW-01030300101 ERGOM (R35RW-01030300101)
10 dni
Stan magazynowy producenta
9 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: LZG5-35 ZŁĄCZKA R35RW-01030300101 ERGOM
Parametr Wartość
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 Inne
Kolor Szary
Liczba biegunów 5
Liczba zacisków na biegun 2
Materiał elementu izolacyjnego Inne
Napięcie znamionowe 500 V
Odległość między osiami otworów 45 mm
Prąd znamionowy In 125 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 6 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 6 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 6 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 6 - 35 mm²
Przezroczysty nie
Rodzaj połączenia elektrycznego 1 Połączenie śrubowe
Rodzaj połączenia elektrycznego 2 Połączenie śrubowe
Sposób montażu Montaż bezpośredni
Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone nie
Wymagana płytka zamykająca nie
Zakres temperatur pracy -25 - 55 °C