Polecane
Cena: |
73,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,15 |
zł netto |
Cena: |
89,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
70 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EE285 (100 szt./opak.) ELEMENT E01EM-01040101001 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maksymalnej średnicy wiązki | 25 mm |
| Średnica otworu montażowego | 5.1 mm |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Sposób mocowania | Przykręcanie i nitowanie |
| Szerokość | 12.7 mm |
| Zakres temperatury pracy | -40 - 85 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135