Polecane
Cena: |
62,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,31 |
zł netto |
Cena: |
76,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podkładka kupalowa Al-Cu aluminium miedź /opk=50szt./ ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do śrub metrycznych o rozmiarze | 6 |
| Fazowanie | tak |
| Gatunek materiału | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Grubość | 1 mm |
| Hartowane | nie |
| Materiał | Aluminium/miedź |
| Średnica wewnętrzna | 6.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 13 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135