Polecane
Cena: |
26,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,50 |
zł netto |
Cena: |
32,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podkładka 8,4x25x2 mm 792654 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Do śrub metrycznych o rozmiarze | 8 |
| Gatunek materiału | C45 (Stal) |
| Grubość | 2 mm |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Okrągły |
| Średnica wewnętrzna | 8.4 mm |
| Średnica zewnętrzna | 25 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135