TK 9/3 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020100301 ERGOM
TK 9/3 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020100301 ERGOM (E01TK-01020100301)
  • Producent: ERGOM SP.Z O.O.
  • Numer katalogowy: E01TK-01020100301
  • Kod kreskowy EAN: 5900003532148
  • Indeks/kod produktu: 393618
Cena:
1,81
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
1,81
Stan magazynowy producenta
1000 OPK
Do ulubionych
Opis produktu: TK 9/3 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020100301 ERGOM
opaska zaciskowa opaska kablowa trytytka trytytki
Parametry techniczne: TK 9/3 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020100301 ERGOM
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 20.5 mm
Certyfikat VG nie
Długość taśmy 100 mm
Gatunek materiału PA (Poliamid)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V2
Kolor Czarny
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 2.5 mm
Zakres temperatur dla montażu 0 °C
Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C
Zakres temperatury pracy -40 - 70 °C