OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 BIAŁA 25 SZT E40-CTW48200-25 BEMKO
OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 BIAŁA 25 SZT E40-CTW48200-25 BEMKO (E40-CTW48200-25)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: E40-CTW48200-25
  • Kod kreskowy EAN: 5900280903754
  • Indeks/kod produktu: 1059748
Cena:
2,42
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
2,42
Stan magazynowy producenta
266 OPK
Do ulubionych
Parametry techniczne: OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 BIAŁA 25 SZT E40-CTW48200-25 BEMKO
Parametr Wartość
Średnica oplotu 5 - 0 mm
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Bezhalogenowe nie
Długość taśmy 200 mm
Fluorescencyjne nie
Gatunek materiału Poliamid (PA)
Grubość opaski 1 mm
Kolor Biały
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 4.8 mm
Zakres temperatur dla montażu 5 - 85 °C
Zakres temperatur pracy -35 - 85 °C