Polecane
Cena: |
9,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,08 |
zł netto |
Cena: |
11,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SFNS5 VKMU M5 SW15 Nakrętka sześciokątna, nr.katalogowy 0433500000 /20szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /20szt./
Parametry techniczne: SFNS5 VKMU M5 SW15 Nakrętka sześciokątna, nr.katalogowy 0433500000 /20szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7001 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Lewy gwint | nie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu w calach | Inne |
| Skok gwintu | 0.8 mm |
| Szerokość klucza | 15 mm |
| Średnica zewnętrzna | 21.21 mm |
| Wysokość | 15 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135