Polecane
Cena: |
15,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,39 |
zł netto |
Cena: |
18,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
40 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KOŁEK ROZPOROWY SZYBKIEGO MONTAŻU ? 10x100 OPATÓWEK
Przeznaczone do szybkiego montażu przez wbicie. Znajduje zastosowanie przy montażu progów, listew, uchwytów, stolarki w takich materiałach budowlanych jak: beton, kamień naturalny, cegła pełna itp.
Parametry techniczne: KOŁEK ROZPOROWY SZYBKIEGO MONTAŻU ? 10x100 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość mocowania | 10 mm |
| Materiał zatyczki/korka | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj kołka | Gwoździowkręt |
| Średnica otworu montażowego | 10 mm |
| Długość | 100 mm |
| Kolor | Szary |
| System przykręcania | Pozidriv PZ |
| Zawiera gwóźdź skrętny | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co KOŁEK ROZPOROWY SZYBKIEGO MONTAŻU ? 10x100 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135