Polecane
Cena: |
36,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,34 |
zł netto |
Cena: |
44,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mureva podstawa puszka IP55 naścienna podwójna pozioma antracyt MUR37914 SCHNEIDER
Puszka natynkowa Mureva Styl MUR37914 to solidny i wygodny produkt o stopniu ochrony IP55 w połączeniu z pokrywą puszki Mureva Styl. Łatwa obsługa, dzięki dużej przestrzeni na okablowanie. Ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić dwa mechanizmy. Produkt może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w pozycji poziomej. Jego wymiary to: wysokość 54 mm, szerokość 76 mm, długość 54 mm i 147 mm.Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Opis serii
Parametry techniczne: Mureva podstawa puszka IP55 naścienna podwójna pozioma antracyt MUR37914 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 54 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Szary |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 147 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | nie |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
MUR37914_document -
m/download/17948403/mur37914-document.pdf [83.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006610/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Mureva podstawa puszka IP55 naścienna podwójna pozioma antracyt MUR37914 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Mureva podstawa puszka IP55 naścienna podwójna pozioma antracyt MUR37914 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135