Polecane
Cena: |
15,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,68 |
zł netto |
Cena: |
18,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
93 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Integro Puszka p/t 2-krotna do montażu poziomego, głęboka, szary, mechanizm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pokrywa przezroczysta | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 48 mm |
| Głębokość | 46 - 46 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 46 mm |
| Liczba biegunów na zacisk | 0 |
| Liczba dławnic na wyposażeniu | 0 |
| Liczba wkładów osprzętowych | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Opcjonalna blokada rury | nie |
| Plombowane | nie |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 48 mm |
| Średnica | 46 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wyposażenie | Brak |
| Z pierścieniem obrotowym | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
PDS_91912_3301_pl-PL -
m/download/23349015/pds-91912-3301-pl-pl.pdf [64.02 kB]
rohs_declaration_91912_en-GB -
m/download/23349016/rohs-declaration-91912-en-gb.pdf [42.20 kB]
70_02_11_2021 -
m/download/23349017/70-02-11-2021.pdf [226.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Integro Puszka p/t 2-krotna do montażu poziomego, głęboka, szary, mechanizm
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135