Polecane
Cena: |
31,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,43 |
zł netto |
Cena: |
38,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: HDC HQM TSLU 1PG21 Obudowa do złączy prostokątnych, nr.katalogowy 1003100000 /1szt./WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /0szt./
Parametry techniczne: HDC HQM TSLU 1PG21 Obudowa do złączy prostokątnych, nr.katalogowy 1003100000 /1szt./WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Cynk |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba otworów | 0 |
| Liczba wejść kablowych | 1 |
| Materiał adaptera | Inne |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Rodzaj montażu dławnicy kablowej | PG |
| Rodzaj obudowy | Obudowa wtykowa |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo poprzeczne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Z boku / boczny |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP65 |
| Szerokość | 35 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Część dolna |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 61 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135