Polecane
Cena: |
21,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,91 |
zł netto |
Cena: |
26,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC 07A SLU 1M20G Obudowa (złącza przemysłowe), Obudowa podstawy, Zatrzask mocujący boczny u dołu, Wielkość konstrukcyjna: 1, IP65 (po podłączeniu) 1788530000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 26 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Beżowy |
| Liczba otworów | 0 |
| Liczba wejść kablowych | 1 |
| Materiał adaptera | Tworzywo sztuczne |
| Odporność na korozję | tak |
| Rodzaj montażu dławnicy kablowej | Metryczny |
| Rodzaj obudowy | Obudowa gniazdowa |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo poprzeczne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Z boku / boczny |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP65 |
| Szerokość | 37 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Część dolna |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 53 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135