Polecane
Cena: |
53,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,37 |
zł netto |
Cena: |
65,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC 16A DODL 1LB Obudowa (złącza przemysłowe), Pokrywa dolnej części obudowy, Zatrzask mocujący końcowy, na dole, Wielkość konstrukcyjna: 5, IP65 (po podłączeniu) 1665900000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor obudowy | Szary |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Odporność na korozję | tak |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj obudowy | Inne |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo wzdłużne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Inne |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP65 |
| Szerokość | 29.5 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Część dolna |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 12.5 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135