Polecane
Cena: |
49,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,75 |
zł netto |
Cena: |
61,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC IP68 04A TOS 1M25G Obudowa (złącza przemysłowe), Korpus wtyczki, Złącze z kabłąkiem zaciskowym, Wielkość konstrukcyjna: 1, IP66 (po podłączeniu), IP68 (po podłączeniu) 1513390000 /1szt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba otworów | 1 |
| Liczba wejść kablowych | 0 |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj montażu dławnicy kablowej | Metryczny |
| Rodzaj obudowy | Obudowa wtykowa |
| Rodzaj ryglowania | Śruba |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Inne |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP66 |
| Szerokość | 36 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Inne |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 60 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Zakres temperatur pracy | -50 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135