Polecane
Cena: |
1804,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 804,23 |
zł netto |
Cena: |
2219,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 219,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wideodomofon 7&Quot; Classe 300x13E Smart Z Wi-Fi 344642 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyWideodomofonyClasse 300 - Wideodomofon 7" Classe 300X13E - jasny- Wideodomofon głośnomówiący z Wi-Fi, z kolorowym ekranem dotykowym 7'', pętlą indukcyjną i funkcją Sekretarki, umożliwiającą nagranie audio/wideo wywołania, podczas nieobecności. - Dzięki komunikacji Wi-Fi możliwe jest powiązanie wideodomofonu ze smartfonem, z wykorzystaniem aplikacji Door Entry (dostępna w wersji na Android oraz iOS). Pozwala to obsługiwać funkcje systemu wideodomofonowego z poziomu smartfonu (odbieranie połączeń, otwieranie zamka, aktywacja panelu zewnętrznego i przegląd kamer, aktywacja dodatkowych funkcji).- Klawisze pojemnościowe na froncie umożliwiają odebranie wywołania i rozmowę, otwarcie zamka, aktywację panelu zewnętrznego i przegląd kamer. Dodatkowy klawisz jest dedykowany do obsługi wybranej przez użytkownika funkcji, określonej podczas konfiguracji (np. włączenie oświetlenia na klatce, interkom, dodatkowy zamek itp.). Pod ekranem znajdują się diody sygnalizacyjne: wyłączenie sygnału wywołania i wiadomość.- Dostęp do ustawień i funkcji dodatkowych z poziomu menu na ekranie dotykowym.- Funkcja Wiadomości - do zapisania za pomocą wirtualnej klawiatury lub nagrania wiadomości głosowej dla innych mieszkańców lokalu (np. zrób zakupy itp.).- Możliwość komunikacji głosowej z centralą portierską (jeżeli obecna w systemie) za pomocą specjalnego wywołania.- Regulacja poziomu głośnika, głośności dźwięku wywołania oraz parametrów obrazu.- Dostępne 16 różnych sygnałów wywołania.- Montaż natynkowy z wykorzystaniem dostarczonego uchwytu lub na biurku z wykorzystaniem podstawki biurkowej nr ref. 344632 (zamawianej oddzielnie).- Konfiguracja za pomocą zworek (konfiguratorów) lub wirtualnie z poziomu menu, z szerszym wyborem funkcji i ustawień.- Wymiary w mm (wys. x szer. x gł.): 162 x 194 x 22- Wideodomofon w jasnej tonacjiCLASSE 300 WIDEODOMOFON SMART WI-FI
Parametry techniczne: Wideodomofon 7&Quot; Classe 300x13E Smart Z Wi-Fi 344642 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje sterujące | nie |
| Komunikacja ze smartfonem | tak |
| Sterowanie blokadą drzwi | tak |
| Sterowanie elektrozaczepem | tak |
| System wolne ręce | tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | tak |
| Głębokość | 22 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Łączność wewnętrzna | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ochrona przed podsłuchem | tak |
| Odrzucanie połączeń | tak |
| Przekątna ekranu (cale) | 7 |
| Regulacja głośności | tak |
| Rozróżnianie sygnału wywołania | tak |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| System wizyjny | PAL |
| Szerokość | 194 mm |
| Właściwość systemu obrazu | Kolor |
| Wysokość | 162 mm |
| Z ekranem dotykowym | tak |
| Z funkcją pamięci | tak |
| Z funkcją wideo | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
ST-00000361-EN -
m/download/22630711/st-00000361-en.pdf [7.90 MB]
LE08774AD -
m/download/22630704/le08774ad.pdf [7.23 MB]
LE09268AA -
m/download/22630705/le09268aa.pdf [6.98 MB]
LGEEAIVZSG -
m/download/22630706/lgeeaivzsg.pdf [163.99 kB]
LGKSFVOOBG -
m/download/22630707/lgksfvoobg.pdf [197.28 kB]
LGRP-00384-V01.01-EN -
m/download/22630708/lgrp-00384-v01-01-en.pdf [948.81 kB]
LGRP-00643-V01.01-EN -
m/download/22630709/lgrp-00643-v01-01-en.pdf [1.04 MB]
MyHome_Suite_README_v1 -
m/download/22630710/myhome-suite-readme-v1.pdf [126.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135