Polecane
Cena: |
475,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
475,67 |
zł netto |
Cena: |
585,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
585,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wideodomofon Dodatkowy Lustrzany 7 Do Rozbudowy Zestawów 369Xxx 369225 LEGRAND
Wideodomofony i domofony Zestawy wideodomofonowe Dodatkowe aparaty Wideodomofon głośnomówiący (bezsłuchawkowy) z ekranem lustrzanym 7”. Montaż natynkowy z wykorzystaniem dostarczonego uchwytu. Możliwość realizacji interkomu między maks. 3 aparatami w mieszkaniu. Regulacja głośności, sygnału wywołania oraz parametrów obrazu. Wyposażony w 4 przyciski funkcji podstawowych: odbioru wywołania, otwarcia furtki, otwarcia bramy, aktywacji panelu zewnętrznego oraz dodatkowo przycisk do załączania oświetlenia. Wymiary w mm (wys. x szer. x głęb.): 167 x 238 x 26
Parametry techniczne: Wideodomofon Dodatkowy Lustrzany 7 Do Rozbudowy Zestawów 369Xxx 369225 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje sterujące | nie |
| Komunikacja ze smartfonem | nie |
| Sterowanie blokadą drzwi | tak |
| Sterowanie elektrozaczepem | tak |
| System wolne ręce | tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | tak |
| Funkcja PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie) | nie |
| Głębokość | 26 mm |
| Kolor | Bezbarwny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Łączność wewnętrzna | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość szeregowego/kaskadowego łączenia urządzeń dodatkowych | tak |
| Ochrona przed podsłuchem | nie |
| Odrzucanie połączeń | tak |
| Przekątna ekranu | 177.8 EU570448 |
| Przekątna ekranu (cale) | 7 |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Rozróżnianie sygnału wywołania | tak |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| System wizyjny | PAL |
| Szerokość | 238 mm |
| Właściwość systemu obrazu | Kolor |
| Współpracuje z aparatami słuchowymi | nie |
| Wysokość | 167 mm |
| Z ekranem dotykowym | tak |
| Z funkcją pamięci | nie |
| Z funkcją wideo | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
LE07930AB -
m/download/22630724/le07930ab.pdf [6.91 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135