Polecane
Cena: |
403,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
403,77 |
zł netto |
Cena: |
496,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
496,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Stacja wewnętrzna audio z pętlą indukcyjną, 3 przyciski
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje sterujące | tak |
| Komunikacja ze smartfonem | nie |
| Sterowanie blokadą drzwi | tak |
| Sterowanie elektrozaczepem | tak |
| System wolne ręce | tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | nie |
| Głębokość | 43 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Łączność wewnętrzna | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość szeregowego/kaskadowego łączenia urządzeń dodatkowych | nie |
| Ochrona przed podsłuchem | tak |
| Odrzucanie połączeń | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Rozróżnianie sygnału wywołania | tak |
| Sposób instalacji | Dwużyłowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 81 mm |
| Współpracuje z aparatami słuchowymi | tak |
| Wysokość | 198 mm |
| Z ekranem dotykowym | nie |
| Z funkcją pamięci | nie |
| Z funkcją wideo | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135