Polecane
Cena: |
328,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
328,04 |
zł netto |
Cena: |
403,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
403,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Aktor Przekaźnikowy Dla Różnych Funkcji 346210 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyAkcesoria Aktor przekaźnikowy poprzez zestyk przełączny pozwala na sterowanie zasilaniem zamka, bramy, oświetlenia.- - regulacja czasu - - konfiguracja za pomocą zworek (konfiguratorów)Szerokość: 2 moduły
Parametry techniczne: Aktor Przekaźnikowy Dla Różnych Funkcji 346210 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 60 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba przycisków dzwonkowych | 2 |
| Model | Moduł sterujący |
| Sposób instalacji | Inne |
| Szerokość | 36 mm |
| Wysokość | 83 mm |
Pliki do pobrania
ST-00000444-EN -
m/download/22630442/st-00000444-en.pdf [388.28 kB]
LE06927AC -
m/download/22630439/le06927ac.pdf [954.02 kB]
LGRP-00239-V01.01-EN -
m/download/22630440/lgrp-00239-v01-01-en.pdf [958.07 kB]
LGRP-01051-V01.01-EN -
m/download/22630441/lgrp-01051-v01-01-en.pdf [581.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135