Polecane
Cena: |
250,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
250,48 |
zł netto |
Cena: |
308,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
308,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
122 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Ściemniacz 2/3-przewodowy z odcięciem fazy (mechanizm 1/2 bez ramki montażowej) 127-230 V zaciski śrubowe 10000321-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Ściemniacz 2/3-przewodowy z odcięciem fazy (mechanizm 1/2, bez ramki montażowej) |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Zaleca się podłączenie przewodu neutralnego, ale umożliwia również instalację bez przewodu neutralnego. |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Rodzaj materiału | metal, bezhalogenowe, szkło akrylowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053207598 |
| Wys. opak. jedn. | 5.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 4cm |
| Dł. opak. jedn. | 6.5cm |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8421053207598 |
| Dedykowany do: | Ramek Simon 100 |
| Do źrodeł światła | LED - TAK |
| Moc obciążenia | 0-240W |
Parametry techniczne: Simon 100 Ściemniacz 2/3-przewodowy z odcięciem fazy (mechanizm 1/2 bez ramki montażowej) 127-230 V zaciski śrubowe 10000321-039 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
UES0058 -
m/download/18181633/ues0058.pdf [1.71 MB]
991383 -
m/download/18181634/991383.pdf [1.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Ściemniacz 2/3-przewodowy z odcięciem fazy (mechanizm 1/2 bez ramki montażowej) 127-230 V zaciski śrubowe 10000321-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135