Polecane
Cena: |
31,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,44 |
zł netto |
Cena: |
38,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką brąz podtynkowa 132801 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do instalacji podtynkowych | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Brązowy |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 8011 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 65 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 85 mm |
| Wysokość wbudowania | 65 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
PDS_132801_3301_pl-PL -
m/download/23393224/pds-132801-3301-pl-pl.pdf [110.91 kB]
DC22-1019 -
m/download/23393225/dc22-1019.pdf [221.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką brąz podtynkowa 132801 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką brąz podtynkowa 132801 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135