Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 561,99 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,03 |
zł netto |
Cena: |
3,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
520 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM do puszek karton-gips IP20 / IP44 biały DRK1/11 KONTAKT
| Seria | Simon 54 Premium |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna do puszek karton-gips |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 87mm |
| Szerokość produktu | 82mm |
| Głębokość produktu | 10.3mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787827403 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.3cm |
| Waga jedn. | 0.014kg |
| EAN13 opak. | 5902787827403 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM do puszek karton-gips IP20 / IP44 biały DRK1/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
5028,DRK1_11 -
m/download/23623300/5028-drk1-11.pdf [32.80 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644519/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_264E_2025_PL_EN_CZ_SK -
m/download/23658455/k-s-264e-2025-pl-en-cz-sk.pdf [394.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM do puszek karton-gips IP20 / IP44 biały DRK1/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16665brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
512brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18517brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23284brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45229brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2079brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
92 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
168brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2490brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
704brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
35 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1286brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
274 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
764brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM do puszek karton-gips IP20 / IP44 biały DRK1/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1723brutto |
|
383 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3198brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2069brutto |
|
223 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4406brutto |
|
4 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
973brutto |
|
207 SZT |
24h |
|
1320 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2003brutto |
|
256 SZT |
24h |
|
382 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2069brutto |
|
265 SZT |
24h |
|
126 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135