Polecane
Cena: |
36,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,65 |
zł netto |
Cena: |
45,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic - Ramka 2x2 Modułowa Pozioma - Biały Antybakteryjny Produkt wycofany LEGRAND
Ramka - Do wyposażenia w uchwyt montażowy Ramka 2 x 2 modułowa pozioma - Montaż na uchwycie o nr ref. 080252/58- Biały antybakteryjny
Parametry techniczne: Mosaic - Ramka 2x2 Modułowa Pozioma - Biały Antybakteryjny Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do instalacji podtynkowych | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 153 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic - Ramka 2x2 Modułowa Pozioma - Biały Antybakteryjny Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135