Polecane
Cena: |
167,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
167,59 |
zł netto |
Cena: |
206,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
206,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sfera: Plakietka Modułu Z Przyciskami - 4 Przyciski -Aluminium 352041 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyPanele zewnętrzne SFERA- Plakietka modułu z 4 przyciskamiWykończenie w kolorze Aluminium- Z 4 przyciskami w jednym rzędzie
Parametry techniczne: Sfera: Plakietka Modułu Z Przyciskami - 4 Przyciski -Aluminium 352041 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7040 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 114 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 91 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
LGRP-02114-V01.01-EN -
m/download/22597832/lgrp-02114-v01-01-en.pdf [940.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Sfera: Plakietka Modułu Z Przyciskami - 4 Przyciski -Aluminium 352041 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135