Polecane
Cena: |
324,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
324,41 |
zł netto |
Cena: |
399,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
399,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
34 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Panel 1-krotny: iO gniazdo z uziemieniem schuko biały mat 10021108-230 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Panel 1-krotny: iO, gniazdo z uziemieniem schuko |
| Kolor | biały mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9016 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | 1 click (włóż przewód bez ściągania izolacji i zaciśnij) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | szkło akrylowe |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 83.5mm |
| Szerokość produktu | 85.5mm |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053213803 |
| Wys. opak. jedn. | 2.53cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.4cm |
| Dł. opak. jedn. | 8.4cm |
| EAN13 opak. | 8421053213803 |
Parametry techniczne: Simon 100 Panel 1-krotny: iO gniazdo z uziemieniem schuko biały mat 10021108-230 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
UES0094 -
m/download/18733064/ues0094.pdf [1.48 MB]
katalog_rozwiazan -
m/download/18733065/katalog-rozwiazan.pdf [5.29 MB]
991750 -
m/download/18733066/991750.pdf [2.06 MB]
10002041-xxx Cover for IO socket -
m/download/18733067/10002041-xxx-cover-for-io-socket.pdf [1.96 MB]
przewodnik_konfiguracji -
m/download/18733068/przewodnik-konfiguracji.pdf [980.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Panel 1-krotny: iO gniazdo z uziemieniem schuko biały mat 10021108-230 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135