Polecane
Cena: |
20,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,84 |
zł netto |
Cena: |
24,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
37 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.3/B.7 Płytka czołowa do łącznika cięgłowego antracyt 11461606 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787545/0/hager_11461606_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.3/B.7 Płytka czołowa do łącznika cięgłowego antracyt 11461606 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 24.5 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Cięgno |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 55.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 55.5 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_11461606_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:20, 234.38 kB]
PDS_11461606_3301_pl-PL -
m/download/23383237/pds-11461606-3301-pl-pl.pdf [94.79 kB]
rohs_declaration_11461606_en-GB -
m/download/23383238/rohs-declaration-11461606-en-gb.pdf [42.11 kB]
dc24-1025 -
m/download/23383239/dc24-1025.pdf [273.76 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.3/B.7 Płytka czołowa do łącznika cięgłowego antracyt 11461606 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135