Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszykaCena: |
43,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,67 |
zł netto |
Cena: |
53,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Pokrywa do łącznika uniwersalnego-schodowego na kartę czarny mat 10000078-238 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pokrywa do łącznik uniwersalnego-schodowego na kartę |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Użyj miękkiej szmatki lekko zwilżonej wodą z mydłem. Nie używaj ściernych szmatek ani środków czyszczących zawierających chlor. |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | szkło akrylowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Szerokość produktu | 7.15cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053212370 |
| Wys. opak. jedn. | 2.53cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.15cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.15cm |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8421053212370 |
| Dedykowany do: | mechanizmów Simon 100 |
| dł. | 7.15cm |
Pliki do pobrania
UES0099 (CD) -
m/download/18615004/ues0099-cd.pdf [1.41 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Pokrywa do łącznika uniwersalnego-schodowego na kartę czarny mat 10000078-238 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
833brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32717brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1558brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3902brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1085brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1760brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
659 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1684brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3995brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1446brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1118brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1359brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
468brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
697 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135