Polecane
Cena: |
13,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,20 |
zł netto |
Cena: |
16,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
98 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Klawisze do mechanizmu SZP1M czarny DKZP1/49 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisze do przycisku żaluzjowego SZP1M |
| Kolor | czarny mat |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787872120 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 2cm |
| Waga jedn. | 0.014kg |
| EAN13 opak. | 5902787872120 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Klawisz wahadłowy podwójny |
| Dedykowany do: | SZP1M - przycisk żaluzjowy |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Pliki do pobrania
K-S_176O_2019_PL_laczniki_S54 NR -
m/download/18654627/k-s-176o-2019-pl-laczniki-s54-nr.pdf [3.93 MB]
K-S_176P_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/21775215/k-s-176p-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.19 MB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19579624/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/22233266/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23478942/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825285/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657603/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21775216/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140132/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18654628/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421697/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21336896/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_176R_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/21984253/k-s-176r-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Klawisze do mechanizmu SZP1M czarny DKZP1/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135