Polecane
Cena: |
214,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
210,54 |
zł netto |
Cena: |
264,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
258,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową kremowy połysk 16408992 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2788013/0/hager_16408992_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową kremowy połysk 16408992 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 57.3 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Litery |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Karta hotelowa |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Z podświetleniem | tak |
Pliki do pobrania
hager_16408992_karta_katalogowa.pdf [2022-04-02 00:58, 232.66 kB]
PDS_16408992_3301_pl-PL -
m/download/23386123/pds-16408992-3301-pl-pl.pdf [106.74 kB]
1640XX-1641XX__RELAY-SWITCH-HOTEL-CARD__DE-EN-NL__2014-05__ -
m/download/23386124/1640xx-1641xx-relay-switch-hotel-card-de-en-nl-2014-05.pdf [785.61 kB]
rohs_declaration_16408992_en-GB -
m/download/23386125/rohs-declaration-16408992-en-gb.pdf [42.11 kB]
242.09-2021_CE_1640XXXX_1641XXXX_HAGER -
m/download/23386126/242-09-2021-ce-1640xxxx-1641xxxx-hager.pdf [307.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową kremowy połysk 16408992 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135