Polecane
Cena: |
150,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
150,85 |
zł netto |
Cena: |
185,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
185,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
39 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Nasadka do łącznika na kartę hotelową z nadrukiem i pomarańczową soczewką antracyt aksamit 16406086 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2789246/0/hager_16406086_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER Q.x Nasadka do łącznika na kartę hotelową z nadrukiem i pomarańczową soczewką antracyt aksamit 16406086 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 30 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba dźwigni | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Litery |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Karta hotelowa |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 58.5 mm |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 58.5 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
hager_16406086_karta_katalogowa.pdf [2022-04-02 00:55, 260.23 kB]
PDS_16406086_3301_pl-PL -
m/download/23396063/pds-16406086-3301-pl-pl.pdf [101.14 kB]
1640XX-1641XX__RELAY-SWITCH-HOTEL-CARD__DE-EN-NL__2014-05__ -
m/download/23396064/1640xx-1641xx-relay-switch-hotel-card-de-en-nl-2014-05.pdf [785.61 kB]
rohs_declaration_16406086_en-GB -
m/download/23396065/rohs-declaration-16406086-en-gb.pdf [42.10 kB]
242.09-2021_CE_1640XXXX_1641XXXX_HAGER -
m/download/23396066/242-09-2021-ce-1640xxxx-1641xxxx-hager.pdf [307.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Nasadka do łącznika na kartę hotelową z nadrukiem i pomarańczową soczewką antracyt aksamit 16406086 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135