Polecane
Cena: |
20,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,02 |
zł netto |
Cena: |
24,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cariva Przycisk Pojedynczy Biały 6A-250V Produkt wycofany LEGRAND
Sterowanie oświetleniem Cariva- Mechanizm z uchwytem metalowym, montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietkąPrzyciski 6 A - 250 V~- Przycisk jednobiegunowy- Kolor - Biały
Opis serii
Parametry techniczne: Cariva Przycisk Pojedynczy Biały 6A-250V Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
19.0147.f[1].pdf [2022-09-14 13:10, 200.33 kB]
kg844[1].pdf [2022-09-14 13:10, 693.91 kB]
F00361EN-02 -
m/download/22608259/f00361en-02.pdf [2.43 MB]
LGBTEOEEVE -
m/download/22608260/lgbteoeeve.pdf [463.88 kB]
LGDXVYVJGL -
m/download/22608261/lgdxvyvjgl.pdf [639.46 kB]
LGIEEETGIT -
m/download/22608262/lgieeetgit.pdf [366.52 kB]
LGPRKNTKTA -
m/download/22608263/lgprkntkta.pdf [524.63 kB]
LGTYSRWDVQ -
m/download/22608264/lgtysrwdvq.pdf [1.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cariva Przycisk Pojedynczy Biały 6A-250V Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135